Sigara Fiyatlarına Ardı Ardına Zam Geldi! İşte En Ucuz ve En Pahalı Sigara Fiyatları

Nisan ayıyla birlikte sigara fiyatlarına peş peşe zam geliyor. Sigaraya zam son dakika haberleri takip edilirken sosyal medyada da yeni fiyat listeleri paylaşılmaya başlandı. Geçtiğimiz günlerde 2 sigara grubuna 9 TL ve 6 TL zam gelmesinin ardından yeni zamlar daha geldi. İki sigara grubu daha sigara fiyatlarına zam yaptı.

Nisan Ayıyla Birlikte Sigara Fiyatlarına Ardı Ardına Zam Geldi

Türkiye Tekel Bayileri Platform Başkanı Özgür Aybaş, sosyal medya hesabından BAT ve TT sigara grubuna zam geldiğini duyurdu.

BAT sigara grubuna ortalama 7 TL’lik zam gelirken, zamlı sigara fiyatları bugünden itibaren uygulanmaya başlanacak. Zam gelen bir başka sigara grubu ise TT oldu. TT sigara grubuna yapılan 6 TL zam, bugünden itibaren geçerli olacak.

GÜNCEL SİGARA FİYATLARI: EN UCUZ VE EN PAHALI SİGARA KAÇ TL OLDU?

Philip Morris grubunun en pahalı sigarası 67 TL, en ucuzu ise 60 lira; BAT sigara grubunun en pahalı sigarası 72 TL, en ucuzu 56 lira; TT sigara grubunun en pahalı sigarası 62 TL, en ucuzu 50 lira oldu.

JTİ sigara grubu ise zammın ardından 1 TL’lik indirime gitti. Yeni fiyatlara göre sigara grubunun en pahalı sigarası 67 TL, en ucuzu ise 56 lira oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x